- Hoşgeldiniz

Online Bilet Destek – BiletDestek.Com

Sitemizde Toplam 19 Firma, 615 Haber, 112 Sefer ve 497 Şube Bulunuyor.

online otobüs uçak biletleri
ucak bileti aramaotobus bileti arama
Online ,otobüs Bileti Al

Nilüfer Turizm otobüs bileti al

Ana Sayfa » Haberler » Firmalardan Haberler » Nilüfer Turizm otobüs bileti al

Nilüfer Turizm Hakkında

‘Sınırsız Müşteri Memnuniyeti’ sağlamak esası üzerine kurulmuş, “İnnovasyon” niteliğinde bir çok yeniliğe imzasını atmıştır. ”Güvenli Ellerdesiniz” ilkesiyle; firmamızda güvenin, en önemli unsur olduğunu belirtmiş; Güvenli, konforlu, ekonomik, standart hizmetler üretmeyi ve kalite sistemini mükemmelleştirmeyi bir görev olarak benimsemiştir.

Nilüfer Turizm Seferleri

GÜZERGAH İLK DURAK SAATİ ARADURAK SAATLERİ
UZUNKÖPRÜ – İSTANBUL 07:30 UZUNKÖPRÜ(07:30) HAVSA(08:15) BABAESKİ(09:00) LÜLEBURGAZ(09:30) İST (OTOGAR)(10:00)
BOYABAT – KASTAMONU – ANKARA 08:30 BOYABAT(08:30) TAŞKÖPRÜ(09:30) GERMEÇ(10:00) KASTAMONU(10:30) ANKARA(14:30)
İZMİR – KIRKLARELİ 11:00 İZMİR(11:00) BURSA(GÖRÜKLE OPET)(15:15) BURSA(16:30) DARICA IŞIKLAR(18:00) İST (Y.DUDULLU)(19:00) İST (KAVACIK KÖPRÜ)(19:00) İST (ALİBEYKÖY)(20:15) İST (OTOGAR)(21:15) KIRKLARELİ(00:00)
İSTANBUL – ANKARA 17:00 İST (OTOGAR)(17:00) İST (ALİBEYKÖY)(17:30) İST (Y.DUDULLU)(18:15) ANKARA(23:15)
İSTANBUL – BODRUM – TURGUTREİS 17:00 İST (OTOGAR)(17:00) İST (ALİBEYKÖY)(17:30) İST (Y.DUDULLU)(18:15) BURSA(21:00) BURSA(İZM YOLU BP)(21:15) BALIKESİR(23:30) İZMİR(02:30) BODRUM(05:45) TURGUTREİS(06:45) YALIKAVAK(07:10)
İSTANBUL – BURSA 17:30 İST (OTOGAR)(17:30) İST (ALİBEYKÖY)(18:00) İST (Y.DUDULLU)(18:30) DARICA IŞIKLAR(19:00)
UZUNKÖPRÜ – İSTANBUL 18:15 UZUNKÖPRÜ(18:15) HAVSA(19:00) HAVSA(EDİRNE)(19:30) İST (OTOGAR)(20:45)
İSTANBUL – BURSA 18:15 İST (OTOGAR)(18:15) İST (Y.DUDULLU)(19:16) S.GÖKÇEN (ORHANLI)(19:35) DARICA IŞIKLAR(19:45) BURSA(22:15)
DENİZLİ – İZMİR – L.BURGAZ(Ç.KALEÜZERİ) 18:30 DENİZLİ(18:30) AYDIN(20:30) İZMİR(22:00) UZUNKÖPRÜ(04:00) HAVSA(04:30) HAVSA(EDİRNE)(05:00) BABAESKİ(05:30) LÜLEBURGAZ(06:00)
İSTANBUL – ANKARA 18:30 İST (OTOGAR)(18:30) İST (ALİBEYKÖY)(19:00) İST (Y.DUDULLU)(19:45) ANKARA(00:45)
ABANA – KASTAMONU – İSTANBUL 18:30 ABANA(18:30) BOZKURT(18:45) KASTAMONU(21:00) ARAÇ(21:45) SAFRANBOLU(22:45) KARABÜK(23:00) İZMİT(03:00) İST (OTOGAR)(05:00)
İSTANBUL – EDİRNE – UZUNKÖPRÜ 18:45 İST (ALİBEYKÖY)(18:45) İST (OTOGAR)(19:30) UZUNKÖPRÜ(21:45)
İSTANBUL – EDİRNE – UZUNKÖPRÜ 18:50 İST (ALİBEYKÖY)(18:50) İST (OTOGAR)(19:35) UZUNKÖPRÜ(21:50)
ANKARA – İSTANBUL 19:00 ANKARA(19:00) İST (Y.DUDULLU)(00:00) İST (KAVACIK KÖPRÜ)(00:30) İST (ALİBEYKÖY)(00:50) İST (OTOGAR)(01:15)
TURGUTREİS – İSTANBUL 19:00 TURGUTREİS(19:00) BODRUM(20:00) KUŞADASI(22:30) MANİSA(00:30) BURSA(04:45) DARICA IŞIKLAR(07:15) İST (Y.DUDULLU)(07:30) İST (KAVACIK KÖPRÜ)(08:00) İST (ALİBEYKÖY)(08:30) İST (OTOGAR)(09:00)
İSTANBUL – İZMİR 19:00 İST (OTOGAR)(19:00) İST (ALİBEYKÖY)(19:30) İST (Y.DUDULLU)(20:15) DARICA IŞIKLAR(20:30) BURSA(23:00) BURSA(İZM YOLU BP)(23:25) İZMİR(04:30)
İZMİR – (S.GOKCEN)İSTANBUL 19:00 İZMİR(19:00) BALIKESİR(22:00) BURSA(00:30) DARICA IŞIKLAR(01:30) S.GÖKÇEN (ORHANLI)(02:00) İST (Y.DUDULLU)(02:30) İST (KAVACIK KÖPRÜ)(03:00) İST (ALİBEYKÖY)(03:30) İST (OTOGAR)(04:00)
ANKARA – TAŞKÖPRÜ 19:00 ANKARA(19:00) KASTAMONU(23:59) GERMEÇ(00:30) TAŞKÖPRÜ(01:00)
İSTANBUL – BURSA 19:15 İST (OTOGAR)(19:15) İST (Y.DUDULLU)(20:16) S.GÖKÇEN (ORHANLI)(20:35) DARICA IŞIKLAR(20:45) BURSA(23:15)
ANKARA – BURSA 19:30 ANKARA(19:30) POLATLI(20:20) ESKİŞEHİR(22:30) BURSA(01:30)
ERFELEK – SİNOP – İSTANBUL 19:30 SİNOP(19:30) BOYABAT(20:30) TAŞKÖPRÜ(21:30) GERMEÇ(21:45) KASTAMONU(22:30) ARAÇ(23:15) SAFRANBOLU(00:15) KARABÜK(00:30) İZMİT(04:30) İST (Y.DUDULLU)(05:00) İST (KAVACIK KÖPRÜ)(05:30) İST (ALİBEYKÖY)(06:00) İST (OTOGAR)(06:20)
UZUNKÖPRÜ – İSTANBUL 19:45 UZUNKÖPRÜ(19:45) HAVSA(20:15) HAVSA(EDİRNE)(21:00) İST (OTOGAR)(21:45)
BODRUM – ANKARA 20:00 YALIKAVAK(20:00) BODRUM(21:00) MİLAS (Garaj Önü)(22:00) AYDIN(23:30) DENİZLİ(01:15) ANKARA(08:00)
İZMİR – İSTANBUL 20:00 İZMİR(20:00) MANİSA(20:45) BALIKESİR(23:00) BURSA(01:30) DARICA IŞIKLAR(02:45) İST (Y.DUDULLU)(03:15) İST (KAVACIK KÖPRÜ)(03:45) İST (ALİBEYKÖY)(04:15) İST (OTOGAR)(04:45)
İSTANBUL -BODRUM-T.REİS 20:00 İST (OTOGAR)(20:00) İST (ALİBEYKÖY)(20:30) İST (Y.DUDULLU)(21:15) DARICA IŞIKLAR(21:30) BURSA(23:59) BURSA(İZM YOLU BP)(00:30) İZMİR(05:00) KUŞADASI(06:30)
ALANYA – İSTANBUL 20:00 ALANYA(20:00) MANAVGAT(21:00) SERİK(21:45) BELEK(21:45) ANTALYA(23:00) BURDUR(00:45) İZMİT(07:30) İST (Y.DUDULLU)(08:30) İST (ALİBEYKÖY)(09:15) İST (OTOGAR)(10:00)
ALANYA – BURSA 20:00 ALANYA(20:00) MANAVGAT(21:00) SERİK(21:45) ANTALYA(23:00) ESKİŞEHİR(05:30) BURSA(07:30)
İSTANBUL – BURSA 20:15 İST (OTOGAR)(20:15) İST (Y.DUDULLU)(21:15) S.GÖKÇEN (ORHANLI)(21:35) DARICA IŞIKLAR(21:45) BURSA(00:15)
KIRKLARELİ – KUŞADASI 20:15 KIRKLARELİ(20:15) BABAESKİ(20:45) LÜLEBURGAZ(21:15) İST (OTOGAR)(23:30) İST (ALİBEYKÖY)(23:59) İST (Y.DUDULLU)(00:30) BURSA(03:30) İZMİR(09:00) SELÇUK(09:30) KUŞADASI(10:15)
SİNOP – İSTANBUL 20:30 SİNOP(20:30) BOYABAT(21:30) TAŞKÖPRÜ(22:30) GERMEÇ(22:45) KASTAMONU(23:30) ARAÇ(00:15) SAFRANBOLU(01:30) KARABÜK(02:00) İZMİT(05:30) İST (Y.DUDULLU)(06:00) İST (KAVACIK KÖPRÜ)(06:30) İST (ALİBEYKÖY)(07:00) İST (OTOGAR)(07:20)
KUŞADASI – ANKARA 20:30 KUŞADASI(20:30) İZMİR(22:00) ANKARA(06:00)
ALANYA – İZMİR 21:00 ALANYA(21:00) MANAVGAT(22:00) SERİK(22:45) BELEK(22:45) ANTALYA(23:59) DENİZLİ(03:30) AYDIN(05:00) İZMİR(06:30)
ALANYA – BURSA 21:00 ALANYA(21:00) MANAVGAT(22:00) SERİK(22:45) BELEK(22:45) ANTALYA(23:59) ESKİŞEHİR(06:30) BURSA(08:40)
ALANYA – ANKARA 21:00 ALANYA(21:00) MANAVGAT(22:00) SERİK(22:45) BELEK(22:45) ANTALYA(23:59) ANKARA(07:50)
AYDIN – İSTANBUL 21:00 AYDIN(21:00) İZMİR(22:30) MANİSA(23:15) BURSA(04:00) DARICA IŞIKLAR(06:20) İST (Y.DUDULLU)(06:35) İST (KAVACIK KÖPRÜ)(07:05) İST (ALİBEYKÖY)(07:35) İST (OTOGAR)(08:05)
KIRKLARELİ – ANKARA 21:00 KIRKLARELİ(21:00) BABAESKİ(21:30) LÜLEBURGAZ(22:00) İST (OTOGAR)(00:30) İST (ALİBEYKÖY)(01:00) İST (Y.DUDULLU)(01:30) ANKARA(01:15)
BURSA – ALANYA 21:00 BURSA(21:00) İNEGÖL(21:45) ESKİŞEHİR(23:45) BURDUR(04:00) ANTALYA(07:30) MANAVGAT(08:40) ALANYA(09:30)
İZMİR – (S.GOKCEN)İSTANBUL 21:00 İZMİR(21:00) MANİSA(21:45) BALIKESİR(23:59) BURSA(02:30) DARICA IŞIKLAR(03:40) S.GÖKÇEN (ORHANLI)(04:00) İST (Y.DUDULLU)(04:30) İST (KAVACIK KÖPRÜ)(05:00) İST (ALİBEYKÖY)(06:15) İST (OTOGAR)(07:00)
TURGUTREİS – İSTANBUL 21:00 TURGUTREİS(21:00) BODRUM(22:00) KUŞADASI(00:15) BURSA(06:45) DARICA IŞIKLAR(09:15) İST (Y.DUDULLU)(09:30) İST (KAVACIK KÖPRÜ)(10:00) İST (ALİBEYKÖY)(10:30) İST (OTOGAR)(11:00)
İSTANBUL – ALANYA 21:00 İST (OTOGAR)(21:00) İST (ALİBEYKÖY)(21:30) İST (Y.DUDULLU)(22:00) GEBZE(22:30) İZMİT(23:00) BURDUR(07:00) ANTALYA(07:15) ALANYA(10:35)
İSTANBUL – KASTAMONU – ABANA 21:00 İST (OTOGAR)(21:00) İST (ALİBEYKÖY)(21:30) İST (Y.DUDULLU)(22:00) GEBZE(22:30) İZMİT(23:15) KARABÜK(03:30) SAFRANBOLU(03:45) ARAÇ(04:30) KASTAMONU(05:00) BOZKURT(07:15) ABANA(07:30)
İSTANBUL – BURSA 21:15 İST (OTOGAR)(21:15) İST (Y.DUDULLU)(22:15) S.GÖKÇEN (ORHANLI)(22:35) DARICA IŞIKLAR(22:45) BURSA(01:15)
B.ÇEK – İZMİR 21:30 İST (BÜYÜKÇEKMECE)(21:30) İST (BEYLİKDÜZÜ)(21:45) İST (AVCILAR)(22:00) İST (MECİDİYEKÖY)(22:40) İST (4.LEVENT)(22:50) İST (Y.DUDULLU)(23:00) İZMİR(06:00)
İSTANBUL – BODRUM – TURGUTREİS 21:30 İST (OTOGAR)(21:30) İST (ALİBEYKÖY)(22:00) İST (Y.DUDULLU)(22:30) GEBZE(23:00) BURSA(01:30) BURSA(İZM YOLU BP)(01:55) İZMİR(07:00) KUŞADASI(08:15) BODRUM(10:15) TURGUTREİS(11:15) YALIKAVAK(11:40)
UZUNKÖPRÜ – İSTANBUL – ANKARA 21:45 UZUNKÖPRÜ(21:45) HAVSA(22:30) HAVSA(EDİRNE)(23:00) İST (OTOGAR)(02:00) İST (ALİBEYKÖY)(02:20) İST (Y.DUDULLU)(03:00) ANKARA(07:45)
ANKARA – İSTANBUL- EDİRNE – UZUNKÖPRÜ 22:00 ANKARA(22:00) İST (Y.DUDULLU)(03:15) İST (ALİBEYKÖY)(03:45) İST (OTOGAR)(04:30) HAVSA(EDİRNE)(07:30) HAVSA(08:00) UZUNKÖPRÜ(08:45)
ANKARA – KUŞADASI 22:00 ANKARA(22:00) POLATLI(22:50) İZMİR(06:00) KUŞADASI(07:00)
ANKARA – KASTAMONU – SİNOP 22:00 ANKARA(22:00) KASTAMONU(02:30) BOYABAT(03:30) SİNOP(05:30)
ANKARA – BODRUM 22:00 ANKARA(22:00) DENİZLİ(04:30) AYDIN(06:45) BODRUM(11:00) YALIKAVAK(13:00)
İSTANBUL – KASTAMONU – SİNOP 22:00 İST (OTOGAR)(22:00) İST (ALİBEYKÖY)(22:30) İST (Y.DUDULLU)(23:00) GEBZE(23:30) İZMİT(00:15) KARABÜK(04:30) SAFRANBOLU(04:45) ARAÇ(05:30) KASTAMONU(06:00) GERMEÇ(06:15) TAŞKÖPRÜ(06:30) BOYABAT(07:00) SİNOP(08:30)
İSTANBUL – İZMİR 22:00 İST (OTOGAR)(22:00) İST (ALİBEYKÖY)(22:30) İST (Y.DUDULLU)(23:05) BURSA(02:00) BURSA(İZM YOLU BP)(02:25) İZMİR(08:30)
KIRKLARELİ – İZMİR 22:00 KIRKLARELİ(22:00) BABAESKİ(22:30) LÜLEBURGAZ(23:00) İST (OTOGAR)(02:00) İST (ALİBEYKÖY)(02:20) İST (Y.DUDULLU)(03:00) BURSA(06:00) BURSA(İZM YOLU BP)(06:25) BALIKESİR(08:30) İZMİR(11:00)
İSTANBUL – BURSA 22:15 İST (OTOGAR)(22:15) İST (Y.DUDULLU)(23:15) S.GÖKÇEN (ORHANLI)(23:35) DARICA IŞIKLAR(23:45) BURSA(02:15)
SİNOP – ANKARA 22:30 SİNOP(22:30) BOYABAT(23:59) TAŞKÖPRÜ(00:30) GERMEÇ(01:00) KASTAMONU(01:30) ANKARA(05:30)
İSTANBUL – KUŞADASI-BODRUM 22:30 İST (OTOGAR)(22:30) İST (ALİBEYKÖY)(23:00) İST (Y.DUDULLU)(23:30) DARICA IŞIKLAR(23:59) BURSA(02:30) BURSA(İZM YOLU BP)(02:55) KUŞADASI(09:00)
İSTANBUL – İZMİR 22:31 İST (OTOGAR)(22:31) İST (Y.DUDULLU)(23:31) S.GÖKÇEN (ORHANLI)(23:51) BURSA(02:31) İZMİR(07:31)
KEMER – ANKARA 23:00 KEMER(23:00) ANTALYA(00:30) ANKARA(09:15)
ANKARA – BALIKESİR 23:00 ANKARA(23:00) POLATLI(23:50) ESKİŞEHİR(02:00) İNEGÖL(03:35) BURSA(04:30) BALIKESİR(07:30)
ANKARA – KIRKLARELİ 23:00 ANKARA(23:00) İST (Y.DUDULLU)(04:15) İST (KAVACIK KÖPRÜ)(04:30) İST (ALİBEYKÖY)(04:45) İST (OTOGAR)(05:30) LÜLEBURGAZ(07:30) BABAESKİ(08:00) KIRKLARELİ(09:00)
ANKARA – İZMİR 23:00 ANKARA(23:00) POLATLI(23:50) İZMİR(07:00)
ANKARA – KEMER 23:00 ANKARA(23:00) POLATLI(23:50) ANTALYA(06:15) KEMER(07:20)
ANTALYA – ANKARA 23:00 ANTALYA(23:00) BURDUR(00:45) İSTİKLAL(04:00) ANKARA(06:30)
AYDIN – İSTANBUL-K.ELİ 23:00 AYDIN(23:00) İZMİR(00:30) BURSA(05:30) İST (Y.DUDULLU)(08:00) İST (KAVACIK KÖPRÜ)(08:25) İST (ALİBEYKÖY)(09:15) İST (OTOGAR)(10:00) KIRKLARELİ(14:00)
BURSA – KEMER 23:00 BURSA(23:00) İNEGÖL(23:50) ESKİŞEHİR(01:45) BURDUR(05:15) ANTALYA(07:20) KEMER(08:35)
MUDANYA – ANKARA 23:00 MUDANYA(23:00) BURSA(23:59) İNEGÖL(00:50) ANKARA(06:00)
İSTANBUL – ANKARA 23:00 İST (OTOGAR)(23:00) İST (ALİBEYKÖY)(23:30) İST (Y.DUDULLU)(23:59) ANKARA(05:15)
İSTANBUL – KIRCALİ-( EL-BİLETİ-KESİLECEK ) 23:00 İST (OTOGAR)(23:00) KIRCALİ(05:30)
İSTANBUL – İZMİR 23:00 İST (OTOGAR)(23:00) İST (ALİBEYKÖY)(23:30) İST (KAVACIK)(23:45) İST (Y.DUDULLU)(23:59) DARICA IŞIKLAR(00:30) İZMİR(08:00)
İZMİR – ANKARA 23:00 İZMİR(23:00) ANKARA(07:00)
KASTAMONU – İSTANBUL 23:00 KASTAMONU(23:00) ARAÇ(23:45) SAFRANBOLU(00:45) KARABÜK(01:00) İZMİT(05:00) İST (OTOGAR)(11:30)
İZMİR – İSTANBUL 23:00 İZMİR(23:00) DARICA IŞIKLAR(06:10) İST (Y.DUDULLU)(06:50) İST (KAVACIK KÖPRÜ)(07:20) İST (ALİBEYKÖY)(07:40) İST (OTOGAR)(08:00)
İSTANBUL – KASTAMONU – SİNOP – ERFELEK 23:00 İST (OTOGAR)(23:00) İST (ALİBEYKÖY)(23:30) İST (Y.DUDULLU)(00:00) GEBZE(00:30) İZMİT(01:15) KARABÜK(05:30) SAFRANBOLU(05:45) ARAÇ(06:30) KASTAMONU(07:00) GERMEÇ(07:15) TAŞKÖPRÜ(07:30) BOYABAT(08:00) SİNOP(09:30)
İZMİR – İSTANBUL 23:05 İZMİR(23:05) DARICA IŞIKLAR(06:15) İST (Y.DUDULLU)(06:55) İST (KAVACIK KÖPRÜ)(07:25) İST (ALİBEYKÖY)(07:45) İST (OTOGAR)(08:05)
İSTANBUL – BURSA 23:05 İST (OTOGAR)(23:05) İST (Y.DUDULLU)(00:05) S.GÖKÇEN (ORHANLI)(00:25) DARICA IŞIKLAR(00:35) BURSA(00:25)
ANKARA – ALANYA 23:30 ANKARA(23:30) POLATLI(00:20) ANTALYA(06:45) BELEK(07:30) SERİK(07:30) MANAVGAT(08:15) ALANYA(09:05)
ANKARA – İSTANBUL 23:30 ANKARA(23:30) İST (Y.DUDULLU)(04:30) İST (KAVACIK KÖPRÜ)(05:00) İST (ALİBEYKÖY)(05:20) İST (OTOGAR)(05:45)
B.ÇEK – ANKARA 23:30 İST (BÜYÜKÇEKMECE)(23:30) İST (BEYLİKDÜZÜ)(23:45) İST (AVCILAR)(23:59) İST (MECİDİYEKÖY)(00:30) İST (4.LEVENT)(00:35) İST (Y.DUDULLU)(01:15) ANKARA(05:45)
BALIKESİR – ANKARA 23:30 BALIKESİR(23:30) BURSA(02:00) İNEGÖL(02:45) ANKARA(07:45)
İZMİR – İSTANBUL 23:30 İZMİR(23:30) İST (OTOGAR)(10:20)
ANKARA – ALANYA 23:45 ANKARA(23:45) POLATLI(00:35) ANTALYA(07:00) BELEK(07:45) SERİK(07:45) MANAVGAT(08:30) ALANYA(09:20)
İZMİR – İSTANBUL 23:58 İZMİR(23:58) DARICA IŞIKLAR(07:08) İST (Y.DUDULLU)(07:48) İST (KAVACIK KÖPRÜ)(08:18) İST (ALİBEYKÖY)(08:38) İST (OTOGAR)(08:58)
ANKARA – MUDANYA 23:59 ANKARA(23:59) POLATLI(00:50) BURSA(05:59) MUDANYA(06:29)
ANKARA – İSTANBUL 23:59 ANKARA(23:59) İST (OTOGAR)(06:14)
ANKARA – İZMİR 23:59 ANKARA(23:59) POLATLI(00:50) İZMİR(08:00)
ANKARA – ANTALYA 23:59 ANKARA(23:59) POLATLI(00:49) ANTALYA(07:19)
İZMİR – ALANYA 23:59 İZMİR(23:59) AYDIN(01:45) ANTALYA(06:39) MANAVGAT(08:19) ALANYA(09:59)
İSTANBUL – İZMİR 23:59 İST (OTOGAR)(23:59) İST (ALİBEYKÖY)(00:20) İST (Y.DUDULLU)(01:00) İZMİR(08:59)
İSTANBUL – ANKARA 23:59 İST (OTOGAR)(23:59) İST (ALİBEYKÖY)(00:30) İST (Y.DUDULLU)(01:00) ANKARA(06:14)
İZMİR – ANKARA 23:59 İZMİR(23:59) ANKARA(08:00)
İZMİR – İSTANBUL 23:59 İZMİR(23:59) DARICA IŞIKLAR(07:09) İST (Y.DUDULLU)(07:49) İST (KAVACIK KÖPRÜ)(08:19) İST (ALİBEYKÖY)(08:39) İST (OTOGAR)(08:59)
Niksarkale Turizm otobüs bileti al
Havaalanı Transfer , Havaalanı Servis Hizmeti
kez okunmuş.

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.
MedyaSinerji
istanbul eskort