- Hoşgeldiniz

Online Bilet Destek – BiletDestek.Com

online otobüs uçak biletleri
ucak bileti aramaotobus bileti arama
Online ,otobüs Bileti Al

Nilüfer Turizm otobüs bileti al

Ana Sayfa » Haberler » Firmalardan Haberler » Nilüfer Turizm otobüs bileti al

Nilüfer Turizm Hakkında

‘Sınırsız Müşteri Memnuniyeti’ sağlamak esası üzerine kurulmuş, “İnnovasyon” niteliğinde bir çok yeniliğe imzasını atmıştır. ”Güvenli Ellerdesiniz” ilkesiyle; firmamızda güvenin, en önemli unsur olduğunu belirtmiş; Güvenli, konforlu, ekonomik, standart hizmetler üretmeyi ve kalite sistemini mükemmelleştirmeyi bir görev olarak benimsemiştir.

Nilüfer Turizm Seferleri

GÜZERGAH İLK DURAK SAATİ ARADURAK SAATLERİ
UZUNKÖPRÜ – İSTANBUL 07:30 UZUNKÖPRÜ(07:30) HAVSA(08:15) BABAESKİ(09:00) LÜLEBURGAZ(09:30) İST (OTOGAR)(10:00)
BOYABAT – KASTAMONU – ANKARA 08:30 BOYABAT(08:30) TAŞKÖPRÜ(09:30) GERMEÇ(10:00) KASTAMONU(10:30) ANKARA(14:30)
İZMİR – KIRKLARELİ 11:00 İZMİR(11:00) BURSA(GÖRÜKLE OPET)(15:15) BURSA(16:30) DARICA IŞIKLAR(18:00) İST (Y.DUDULLU)(19:00) İST (KAVACIK KÖPRÜ)(19:00) İST (ALİBEYKÖY)(20:15) İST (OTOGAR)(21:15) KIRKLARELİ(00:00)
İSTANBUL – ANKARA 17:00 İST (OTOGAR)(17:00) İST (ALİBEYKÖY)(17:30) İST (Y.DUDULLU)(18:15) ANKARA(23:15)
İSTANBUL – BODRUM – TURGUTREİS 17:00 İST (OTOGAR)(17:00) İST (ALİBEYKÖY)(17:30) İST (Y.DUDULLU)(18:15) BURSA(21:00) BURSA(İZM YOLU BP)(21:15) BALIKESİR(23:30) İZMİR(02:30) BODRUM(05:45) TURGUTREİS(06:45) YALIKAVAK(07:10)
İSTANBUL – BURSA 17:30 İST (OTOGAR)(17:30) İST (ALİBEYKÖY)(18:00) İST (Y.DUDULLU)(18:30) DARICA IŞIKLAR(19:00)
UZUNKÖPRÜ – İSTANBUL 18:15 UZUNKÖPRÜ(18:15) HAVSA(19:00) HAVSA(EDİRNE)(19:30) İST (OTOGAR)(20:45)
İSTANBUL – BURSA 18:15 İST (OTOGAR)(18:15) İST (Y.DUDULLU)(19:16) S.GÖKÇEN (ORHANLI)(19:35) DARICA IŞIKLAR(19:45) BURSA(22:15)
DENİZLİ – İZMİR – L.BURGAZ(Ç.KALEÜZERİ) 18:30 DENİZLİ(18:30) AYDIN(20:30) İZMİR(22:00) UZUNKÖPRÜ(04:00) HAVSA(04:30) HAVSA(EDİRNE)(05:00) BABAESKİ(05:30) LÜLEBURGAZ(06:00)
İSTANBUL – ANKARA 18:30 İST (OTOGAR)(18:30) İST (ALİBEYKÖY)(19:00) İST (Y.DUDULLU)(19:45) ANKARA(00:45)
ABANA – KASTAMONU – İSTANBUL 18:30 ABANA(18:30) BOZKURT(18:45) KASTAMONU(21:00) ARAÇ(21:45) SAFRANBOLU(22:45) KARABÜK(23:00) İZMİT(03:00) İST (OTOGAR)(05:00)
İSTANBUL – EDİRNE – UZUNKÖPRÜ 18:45 İST (ALİBEYKÖY)(18:45) İST (OTOGAR)(19:30) UZUNKÖPRÜ(21:45)
İSTANBUL – EDİRNE – UZUNKÖPRÜ 18:50 İST (ALİBEYKÖY)(18:50) İST (OTOGAR)(19:35) UZUNKÖPRÜ(21:50)
ANKARA – İSTANBUL 19:00 ANKARA(19:00) İST (Y.DUDULLU)(00:00) İST (KAVACIK KÖPRÜ)(00:30) İST (ALİBEYKÖY)(00:50) İST (OTOGAR)(01:15)
TURGUTREİS – İSTANBUL 19:00 TURGUTREİS(19:00) BODRUM(20:00) KUŞADASI(22:30) MANİSA(00:30) BURSA(04:45) DARICA IŞIKLAR(07:15) İST (Y.DUDULLU)(07:30) İST (KAVACIK KÖPRÜ)(08:00) İST (ALİBEYKÖY)(08:30) İST (OTOGAR)(09:00)
İSTANBUL – İZMİR 19:00 İST (OTOGAR)(19:00) İST (ALİBEYKÖY)(19:30) İST (Y.DUDULLU)(20:15) DARICA IŞIKLAR(20:30) BURSA(23:00) BURSA(İZM YOLU BP)(23:25) İZMİR(04:30)
İZMİR – (S.GOKCEN)İSTANBUL 19:00 İZMİR(19:00) BALIKESİR(22:00) BURSA(00:30) DARICA IŞIKLAR(01:30) S.GÖKÇEN (ORHANLI)(02:00) İST (Y.DUDULLU)(02:30) İST (KAVACIK KÖPRÜ)(03:00) İST (ALİBEYKÖY)(03:30) İST (OTOGAR)(04:00)
ANKARA – TAŞKÖPRÜ 19:00 ANKARA(19:00) KASTAMONU(23:59) GERMEÇ(00:30) TAŞKÖPRÜ(01:00)
İSTANBUL – BURSA 19:15 İST (OTOGAR)(19:15) İST (Y.DUDULLU)(20:16) S.GÖKÇEN (ORHANLI)(20:35) DARICA IŞIKLAR(20:45) BURSA(23:15)
ANKARA – BURSA 19:30 ANKARA(19:30) POLATLI(20:20) ESKİŞEHİR(22:30) BURSA(01:30)
ERFELEK – SİNOP – İSTANBUL 19:30 SİNOP(19:30) BOYABAT(20:30) TAŞKÖPRÜ(21:30) GERMEÇ(21:45) KASTAMONU(22:30) ARAÇ(23:15) SAFRANBOLU(00:15) KARABÜK(00:30) İZMİT(04:30) İST (Y.DUDULLU)(05:00) İST (KAVACIK KÖPRÜ)(05:30) İST (ALİBEYKÖY)(06:00) İST (OTOGAR)(06:20)
UZUNKÖPRÜ – İSTANBUL 19:45 UZUNKÖPRÜ(19:45) HAVSA(20:15) HAVSA(EDİRNE)(21:00) İST (OTOGAR)(21:45)
BODRUM – ANKARA 20:00 YALIKAVAK(20:00) BODRUM(21:00) MİLAS (Garaj Önü)(22:00) AYDIN(23:30) DENİZLİ(01:15) ANKARA(08:00)
İZMİR – İSTANBUL 20:00 İZMİR(20:00) MANİSA(20:45) BALIKESİR(23:00) BURSA(01:30) DARICA IŞIKLAR(02:45) İST (Y.DUDULLU)(03:15) İST (KAVACIK KÖPRÜ)(03:45) İST (ALİBEYKÖY)(04:15) İST (OTOGAR)(04:45)
İSTANBUL -BODRUM-T.REİS 20:00 İST (OTOGAR)(20:00) İST (ALİBEYKÖY)(20:30) İST (Y.DUDULLU)(21:15) DARICA IŞIKLAR(21:30) BURSA(23:59) BURSA(İZM YOLU BP)(00:30) İZMİR(05:00) KUŞADASI(06:30)
ALANYA – İSTANBUL 20:00 ALANYA(20:00) MANAVGAT(21:00) SERİK(21:45) BELEK(21:45) ANTALYA(23:00) BURDUR(00:45) İZMİT(07:30) İST (Y.DUDULLU)(08:30) İST (ALİBEYKÖY)(09:15) İST (OTOGAR)(10:00)
ALANYA – BURSA 20:00 ALANYA(20:00) MANAVGAT(21:00) SERİK(21:45) ANTALYA(23:00) ESKİŞEHİR(05:30) BURSA(07:30)
İSTANBUL – BURSA 20:15 İST (OTOGAR)(20:15) İST (Y.DUDULLU)(21:15) S.GÖKÇEN (ORHANLI)(21:35) DARICA IŞIKLAR(21:45) BURSA(00:15)
KIRKLARELİ – KUŞADASI 20:15 KIRKLARELİ(20:15) BABAESKİ(20:45) LÜLEBURGAZ(21:15) İST (OTOGAR)(23:30) İST (ALİBEYKÖY)(23:59) İST (Y.DUDULLU)(00:30) BURSA(03:30) İZMİR(09:00) SELÇUK(09:30) KUŞADASI(10:15)
SİNOP – İSTANBUL 20:30 SİNOP(20:30) BOYABAT(21:30) TAŞKÖPRÜ(22:30) GERMEÇ(22:45) KASTAMONU(23:30) ARAÇ(00:15) SAFRANBOLU(01:30) KARABÜK(02:00) İZMİT(05:30) İST (Y.DUDULLU)(06:00) İST (KAVACIK KÖPRÜ)(06:30) İST (ALİBEYKÖY)(07:00) İST (OTOGAR)(07:20)
KUŞADASI – ANKARA 20:30 KUŞADASI(20:30) İZMİR(22:00) ANKARA(06:00)
ALANYA – İZMİR 21:00 ALANYA(21:00) MANAVGAT(22:00) SERİK(22:45) BELEK(22:45) ANTALYA(23:59) DENİZLİ(03:30) AYDIN(05:00) İZMİR(06:30)
ALANYA – BURSA 21:00 ALANYA(21:00) MANAVGAT(22:00) SERİK(22:45) BELEK(22:45) ANTALYA(23:59) ESKİŞEHİR(06:30) BURSA(08:40)
ALANYA – ANKARA 21:00 ALANYA(21:00) MANAVGAT(22:00) SERİK(22:45) BELEK(22:45) ANTALYA(23:59) ANKARA(07:50)
AYDIN – İSTANBUL 21:00 AYDIN(21:00) İZMİR(22:30) MANİSA(23:15) BURSA(04:00) DARICA IŞIKLAR(06:20) İST (Y.DUDULLU)(06:35) İST (KAVACIK KÖPRÜ)(07:05) İST (ALİBEYKÖY)(07:35) İST (OTOGAR)(08:05)
KIRKLARELİ – ANKARA 21:00 KIRKLARELİ(21:00) BABAESKİ(21:30) LÜLEBURGAZ(22:00) İST (OTOGAR)(00:30) İST (ALİBEYKÖY)(01:00) İST (Y.DUDULLU)(01:30) ANKARA(01:15)
BURSA – ALANYA 21:00 BURSA(21:00) İNEGÖL(21:45) ESKİŞEHİR(23:45) BURDUR(04:00) ANTALYA(07:30) MANAVGAT(08:40) ALANYA(09:30)
İZMİR – (S.GOKCEN)İSTANBUL 21:00 İZMİR(21:00) MANİSA(21:45) BALIKESİR(23:59) BURSA(02:30) DARICA IŞIKLAR(03:40) S.GÖKÇEN (ORHANLI)(04:00) İST (Y.DUDULLU)(04:30) İST (KAVACIK KÖPRÜ)(05:00) İST (ALİBEYKÖY)(06:15) İST (OTOGAR)(07:00)
TURGUTREİS – İSTANBUL 21:00 TURGUTREİS(21:00) BODRUM(22:00) KUŞADASI(00:15) BURSA(06:45) DARICA IŞIKLAR(09:15) İST (Y.DUDULLU)(09:30) İST (KAVACIK KÖPRÜ)(10:00) İST (ALİBEYKÖY)(10:30) İST (OTOGAR)(11:00)
İSTANBUL – ALANYA 21:00 İST (OTOGAR)(21:00) İST (ALİBEYKÖY)(21:30) İST (Y.DUDULLU)(22:00) GEBZE(22:30) İZMİT(23:00) BURDUR(07:00) ANTALYA(07:15) ALANYA(10:35)
İSTANBUL – KASTAMONU – ABANA 21:00 İST (OTOGAR)(21:00) İST (ALİBEYKÖY)(21:30) İST (Y.DUDULLU)(22:00) GEBZE(22:30) İZMİT(23:15) KARABÜK(03:30) SAFRANBOLU(03:45) ARAÇ(04:30) KASTAMONU(05:00) BOZKURT(07:15) ABANA(07:30)
İSTANBUL – BURSA 21:15 İST (OTOGAR)(21:15) İST (Y.DUDULLU)(22:15) S.GÖKÇEN (ORHANLI)(22:35) DARICA IŞIKLAR(22:45) BURSA(01:15)
B.ÇEK – İZMİR 21:30 İST (BÜYÜKÇEKMECE)(21:30) İST (BEYLİKDÜZÜ)(21:45) İST (AVCILAR)(22:00) İST (MECİDİYEKÖY)(22:40) İST (4.LEVENT)(22:50) İST (Y.DUDULLU)(23:00) İZMİR(06:00)
İSTANBUL – BODRUM – TURGUTREİS 21:30 İST (OTOGAR)(21:30) İST (ALİBEYKÖY)(22:00) İST (Y.DUDULLU)(22:30) GEBZE(23:00) BURSA(01:30) BURSA(İZM YOLU BP)(01:55) İZMİR(07:00) KUŞADASI(08:15) BODRUM(10:15) TURGUTREİS(11:15) YALIKAVAK(11:40)
UZUNKÖPRÜ – İSTANBUL – ANKARA 21:45 UZUNKÖPRÜ(21:45) HAVSA(22:30) HAVSA(EDİRNE)(23:00) İST (OTOGAR)(02:00) İST (ALİBEYKÖY)(02:20) İST (Y.DUDULLU)(03:00) ANKARA(07:45)
ANKARA – İSTANBUL- EDİRNE – UZUNKÖPRÜ 22:00 ANKARA(22:00) İST (Y.DUDULLU)(03:15) İST (ALİBEYKÖY)(03:45) İST (OTOGAR)(04:30) HAVSA(EDİRNE)(07:30) HAVSA(08:00) UZUNKÖPRÜ(08:45)
ANKARA – KUŞADASI 22:00 ANKARA(22:00) POLATLI(22:50) İZMİR(06:00) KUŞADASI(07:00)
ANKARA – KASTAMONU – SİNOP 22:00 ANKARA(22:00) KASTAMONU(02:30) BOYABAT(03:30) SİNOP(05:30)
ANKARA – BODRUM 22:00 ANKARA(22:00) DENİZLİ(04:30) AYDIN(06:45) BODRUM(11:00) YALIKAVAK(13:00)
İSTANBUL – KASTAMONU – SİNOP 22:00 İST (OTOGAR)(22:00) İST (ALİBEYKÖY)(22:30) İST (Y.DUDULLU)(23:00) GEBZE(23:30) İZMİT(00:15) KARABÜK(04:30) SAFRANBOLU(04:45) ARAÇ(05:30) KASTAMONU(06:00) GERMEÇ(06:15) TAŞKÖPRÜ(06:30) BOYABAT(07:00) SİNOP(08:30)
İSTANBUL – İZMİR 22:00 İST (OTOGAR)(22:00) İST (ALİBEYKÖY)(22:30) İST (Y.DUDULLU)(23:05) BURSA(02:00) BURSA(İZM YOLU BP)(02:25) İZMİR(08:30)
KIRKLARELİ – İZMİR 22:00 KIRKLARELİ(22:00) BABAESKİ(22:30) LÜLEBURGAZ(23:00) İST (OTOGAR)(02:00) İST (ALİBEYKÖY)(02:20) İST (Y.DUDULLU)(03:00) BURSA(06:00) BURSA(İZM YOLU BP)(06:25) BALIKESİR(08:30) İZMİR(11:00)
İSTANBUL – BURSA 22:15 İST (OTOGAR)(22:15) İST (Y.DUDULLU)(23:15) S.GÖKÇEN (ORHANLI)(23:35) DARICA IŞIKLAR(23:45) BURSA(02:15)
SİNOP – ANKARA 22:30 SİNOP(22:30) BOYABAT(23:59) TAŞKÖPRÜ(00:30) GERMEÇ(01:00) KASTAMONU(01:30) ANKARA(05:30)
İSTANBUL – KUŞADASI-BODRUM 22:30 İST (OTOGAR)(22:30) İST (ALİBEYKÖY)(23:00) İST (Y.DUDULLU)(23:30) DARICA IŞIKLAR(23:59) BURSA(02:30) BURSA(İZM YOLU BP)(02:55) KUŞADASI(09:00)
İSTANBUL – İZMİR 22:31 İST (OTOGAR)(22:31) İST (Y.DUDULLU)(23:31) S.GÖKÇEN (ORHANLI)(23:51) BURSA(02:31) İZMİR(07:31)
KEMER – ANKARA 23:00 KEMER(23:00) ANTALYA(00:30) ANKARA(09:15)
ANKARA – BALIKESİR 23:00 ANKARA(23:00) POLATLI(23:50) ESKİŞEHİR(02:00) İNEGÖL(03:35) BURSA(04:30) BALIKESİR(07:30)
ANKARA – KIRKLARELİ 23:00 ANKARA(23:00) İST (Y.DUDULLU)(04:15) İST (KAVACIK KÖPRÜ)(04:30) İST (ALİBEYKÖY)(04:45) İST (OTOGAR)(05:30) LÜLEBURGAZ(07:30) BABAESKİ(08:00) KIRKLARELİ(09:00)
ANKARA – İZMİR 23:00 ANKARA(23:00) POLATLI(23:50) İZMİR(07:00)
ANKARA – KEMER 23:00 ANKARA(23:00) POLATLI(23:50) ANTALYA(06:15) KEMER(07:20)
ANTALYA – ANKARA 23:00 ANTALYA(23:00) BURDUR(00:45) İSTİKLAL(04:00) ANKARA(06:30)
AYDIN – İSTANBUL-K.ELİ 23:00 AYDIN(23:00) İZMİR(00:30) BURSA(05:30) İST (Y.DUDULLU)(08:00) İST (KAVACIK KÖPRÜ)(08:25) İST (ALİBEYKÖY)(09:15) İST (OTOGAR)(10:00) KIRKLARELİ(14:00)
BURSA – KEMER 23:00 BURSA(23:00) İNEGÖL(23:50) ESKİŞEHİR(01:45) BURDUR(05:15) ANTALYA(07:20) KEMER(08:35)
MUDANYA – ANKARA 23:00 MUDANYA(23:00) BURSA(23:59) İNEGÖL(00:50) ANKARA(06:00)
İSTANBUL – ANKARA 23:00 İST (OTOGAR)(23:00) İST (ALİBEYKÖY)(23:30) İST (Y.DUDULLU)(23:59) ANKARA(05:15)
İSTANBUL – KIRCALİ-( EL-BİLETİ-KESİLECEK ) 23:00 İST (OTOGAR)(23:00) KIRCALİ(05:30)
İSTANBUL – İZMİR 23:00 İST (OTOGAR)(23:00) İST (ALİBEYKÖY)(23:30) İST (KAVACIK)(23:45) İST (Y.DUDULLU)(23:59) DARICA IŞIKLAR(00:30) İZMİR(08:00)
İZMİR – ANKARA 23:00 İZMİR(23:00) ANKARA(07:00)
KASTAMONU – İSTANBUL 23:00 KASTAMONU(23:00) ARAÇ(23:45) SAFRANBOLU(00:45) KARABÜK(01:00) İZMİT(05:00) İST (OTOGAR)(11:30)
İZMİR – İSTANBUL 23:00 İZMİR(23:00) DARICA IŞIKLAR(06:10) İST (Y.DUDULLU)(06:50) İST (KAVACIK KÖPRÜ)(07:20) İST (ALİBEYKÖY)(07:40) İST (OTOGAR)(08:00)
İSTANBUL – KASTAMONU – SİNOP – ERFELEK 23:00 İST (OTOGAR)(23:00) İST (ALİBEYKÖY)(23:30) İST (Y.DUDULLU)(00:00) GEBZE(00:30) İZMİT(01:15) KARABÜK(05:30) SAFRANBOLU(05:45) ARAÇ(06:30) KASTAMONU(07:00) GERMEÇ(07:15) TAŞKÖPRÜ(07:30) BOYABAT(08:00) SİNOP(09:30)
İZMİR – İSTANBUL 23:05 İZMİR(23:05) DARICA IŞIKLAR(06:15) İST (Y.DUDULLU)(06:55) İST (KAVACIK KÖPRÜ)(07:25) İST (ALİBEYKÖY)(07:45) İST (OTOGAR)(08:05)
İSTANBUL – BURSA 23:05 İST (OTOGAR)(23:05) İST (Y.DUDULLU)(00:05) S.GÖKÇEN (ORHANLI)(00:25) DARICA IŞIKLAR(00:35) BURSA(00:25)
ANKARA – ALANYA 23:30 ANKARA(23:30) POLATLI(00:20) ANTALYA(06:45) BELEK(07:30) SERİK(07:30) MANAVGAT(08:15) ALANYA(09:05)
ANKARA – İSTANBUL 23:30 ANKARA(23:30) İST (Y.DUDULLU)(04:30) İST (KAVACIK KÖPRÜ)(05:00) İST (ALİBEYKÖY)(05:20) İST (OTOGAR)(05:45)
B.ÇEK – ANKARA 23:30 İST (BÜYÜKÇEKMECE)(23:30) İST (BEYLİKDÜZÜ)(23:45) İST (AVCILAR)(23:59) İST (MECİDİYEKÖY)(00:30) İST (4.LEVENT)(00:35) İST (Y.DUDULLU)(01:15) ANKARA(05:45)
BALIKESİR – ANKARA 23:30 BALIKESİR(23:30) BURSA(02:00) İNEGÖL(02:45) ANKARA(07:45)
İZMİR – İSTANBUL 23:30 İZMİR(23:30) İST (OTOGAR)(10:20)
ANKARA – ALANYA 23:45 ANKARA(23:45) POLATLI(00:35) ANTALYA(07:00) BELEK(07:45) SERİK(07:45) MANAVGAT(08:30) ALANYA(09:20)
İZMİR – İSTANBUL 23:58 İZMİR(23:58) DARICA IŞIKLAR(07:08) İST (Y.DUDULLU)(07:48) İST (KAVACIK KÖPRÜ)(08:18) İST (ALİBEYKÖY)(08:38) İST (OTOGAR)(08:58)
ANKARA – MUDANYA 23:59 ANKARA(23:59) POLATLI(00:50) BURSA(05:59) MUDANYA(06:29)
ANKARA – İSTANBUL 23:59 ANKARA(23:59) İST (OTOGAR)(06:14)
ANKARA – İZMİR 23:59 ANKARA(23:59) POLATLI(00:50) İZMİR(08:00)
ANKARA – ANTALYA 23:59 ANKARA(23:59) POLATLI(00:49) ANTALYA(07:19)
İZMİR – ALANYA 23:59 İZMİR(23:59) AYDIN(01:45) ANTALYA(06:39) MANAVGAT(08:19) ALANYA(09:59)
İSTANBUL – İZMİR 23:59 İST (OTOGAR)(23:59) İST (ALİBEYKÖY)(00:20) İST (Y.DUDULLU)(01:00) İZMİR(08:59)
İSTANBUL – ANKARA 23:59 İST (OTOGAR)(23:59) İST (ALİBEYKÖY)(00:30) İST (Y.DUDULLU)(01:00) ANKARA(06:14)
İZMİR – ANKARA 23:59 İZMİR(23:59) ANKARA(08:00)
İZMİR – İSTANBUL 23:59 İZMİR(23:59) DARICA IŞIKLAR(07:09) İST (Y.DUDULLU)(07:49) İST (KAVACIK KÖPRÜ)(08:19) İST (ALİBEYKÖY)(08:39) İST (OTOGAR)(08:59)
Niksarkale Turizm otobüs bileti al
Havaalanı Transfer , Havaalanı Servis Hizmeti
kez okunmuş.

YORUMLAR

MedyaSinerji