- Hoşgeldiniz

Online Bilet Destek – BiletDestek.Com

online otobüs uçak biletleri
ucak bileti aramaotobus bileti arama
Online ,otobüs Bileti Al

Mermerler Turizm Otobüs Bileti Al

Ana Sayfa » Haberler » Firmalardan Haberler » Mermerler Turizm Otobüs Bileti Al

Hakkında

1936 yılında Muzaffer MERMER ve kardeşleri tarafından kurulan firmamız Kırşehir – Ankara istasyonunda o zamana uygun kamyon şasesinden yapılan ağaç kasalı (tenteli) otobüslerle ilk seferini gerçekleştirmiştir.

71. yılını kutlayan Mermerler Seyahat otobüsleri yaklaşık 76 satış noktası ile kendi bünyesinde ve şahıs terminallerinde istihdam ettiği ortalama 300 personelle hizmet vermektedir. Günde ortalama 22 otobüsle 22 sefer yapmakta, 6000 km yol kat etmektedir. Günde ortalama 1000 yolcuya hizmet vermektedir. Yılda yaklaşık 8.500 sefer yapılmakta, 2 milyon km yol kat edilmekte, 400 bin üzerinde yolcu taşınmaktadır.

Yolcu taşımacılığında memnuniyet odaklı, kaliteli hizmet vermeyi ilke edinen Mermerler Seyahat 1936’dan günümüze ilk günkü gibi sizlere en iyi hizmeti sunmayı hedeflemiştir.

1936 yılında kurulan şirketimiz Ankara, İzmir, İstanbul, Kayseri, Antalya, Bursa, Eskişehir, Adana, Mersin hatlarında alternatifli saatlerde geniş terminal/servis ağı/halkla ilişkiler kadrosuyla hizmet vermektedir.

Yaygın denetim ekiplerimiz aracılığıyla uygulamada herhangi bir aksaklık ortaya çıkmaması için her türlü önlem almaya, teknolojik gelişmeleri takip etmeye ve yolcularımızın değişken beklentilerini karşılamaya çalışmaktayız.

Mesleki ilkelerimizi ve itibarımızı her türlü ticari kaygının üzerinde tutarak, tüm taahhütlerimizi eksiksiz yerine getirmeyi topluma karşı bir görev olarak değerlendirmekteyiz.

Yalnızca son model otobüslerimizle değil teknolojinin sunduğu her türlü yeniliği kullanarak hizmet kalitemizi artırmaya çalışıyoruz.

Seyahat öncesi ve sonrası servis ağımız ve terminal hizmetlerimizle, seyahat esnasında her yolcumuzun sigorta güvencesiyle hizmetlerimizi sürdürmekteyiz.
Attığımız her adımda bizimle yol alan siz değerli yolcularımızın verdiği güçle hizmetimizi sürdürebiliyoruz.

Seyahatlerinizde Mermerler Seyahat’i seçtiğiniz için teşekkür ederiz. Yolculuklarınızın rahat ve güvenli geçmesini diler, bir sonraki seyahatinizde birlikte olmayı ümit ederiz. HİZMET GÜVENCELERİMİZ

Şehir İçi Hizmet Güvencesi
* Şehir içi servis ağı ve terminal hizmetleri.

Şehirler Arası Ulaşım Güvencesi
* Teknik, Belge, Hız (Takometre), Şoför değişimi, temizlik kontrollerinden geçmiş araç ve personellerle şehirlerarası ulaşım.

Ortam Güvencesi
* Ulaşım esnasında sağlıklı ve güvenli ulaşım.

Teknoloji Güvencesi
* Araçların teknik bakımları ve son teknoloji otobüslerle ulaşım.

Personel Güvencesi
* Dinlenmiş, Kalifiye, Eğitimli elemanlar.

 

Mar-tur Turizm Otobüs Bileti Al
Mersin Seyahat Otobüs Bileti
kez okunmuş.

YORUMLAR

MedyaSinerji