- Hoşgeldiniz

Online Bilet Destek – BiletDestek.Com

online otobüs uçak biletleri
ucak bileti aramaotobus bileti arama
Online ,otobüs Bileti Al

Mahmut Turizm Otobüs Bileti Al

Ana Sayfa » Haberler » Firmalardan Haberler » Mahmut Turizm Otobüs Bileti Al

İstanbul Aksaray’daki Emniyet Garajı’ndan kalkan araçlarımız aşağıdaki haritada da görüldüğü üzere İstanbul – İzmit otobanından Bolu tünelini geçerek Karadeniz Sahil Yolu İstikametinden Sarp Sınır Kapısın Girer.

Yapılan pasaport kontrolleri sonrası Gürcistan‘a giriş yapan otobüslerimiz sırasıyla Batum, Kobuleti, Samtredia, Kutaisi, Khashuri, Gori, Tiflis, Rustavi istikametiyle Azerbaycan sınırına gelir.

Yapılan kontroller sonrasında Qazax, Şemkir, Gence, Yevlax, Kürdemir, Hacıqabul rotasıyla Bakü‘ye ulaşılır


Daha Büyük Görüntüle

Türkiyeden Azerbaycan’a En Çok Sefer Yapan Turizm Firması Olarak Yolcularımızın Konakladığı Tesislerin Seçkin Olmasına Dikkat Ediyoruz.

Türkiye İçerisinde Konakladığımız Tesislerimiz:

1-) Kaynaşlı Evliyaoğlu Tesisleri
2-) Osmancık Derindere Tesisleri
3-) Terme Derya Tesisleri
4-) Çavuşlu Dinlenme Tesisleri

Bir başka Mahmut Turizm yolculuğunda görüşmek dileğiyle…

TARİFELER

İstanbul – Tiflis

Kalkış Varış Gün Saat
İstanbul Tiflis Pazartesi 12.00 ve 18.00
İstanbul Tiflis Salı 12.00 ve 18.00
İstanbul Tiflis Çarşamba 12.00 ve 18.00
İstanbul Tiflis Perşembe 12.00 ve 18.00
İstanbul Tiflis Cuma 12.00 ve 18.00
İstanbul Tiflis Cumartesi 12.00 ve 18.00
İstanbul Tiflis Pazar 15.00

Tiflis – İstanbul

Kalkış Varış Gün Saat
Tiflis İstanbul Pazartesi 12.00
Tiflis İstanbul Salı 12.00
Tiflis İstanbul Çarşamba 12.00
Tiflis İstanbul Perşembe 12.00
Tiflis İstanbul Cuma 12.00
Tiflis İstanbul Cumartesi 12.00
Tiflis İstanbul Pazar 12.00

İstanbul – Bakü

Kalkış Varış Gün Saat
İstanbul Bakü Pazartesi 15.00
İstanbul Bakü Salı 15.00
İstanbul Bakü Çarşamba 15.00
İstanbul Bakü Perşembe 15.00
İstanbul Bakü Cuma 15.00
İstanbul Bakü Cumartesi 15.00

Bakü – İstanbul

Kalkış Varış Gün Saat
Bakü İstanbul Pazartesi 13.00
Bakü İstanbul Salı 13.00
Bakü İstanbul Çarşamba 13.00
Bakü İstanbul Perşembe 13.00
Bakü İstanbul Cuma 13.00
Bakü İstanbul Cumartesi 13.00
Lüx Şerelikoçhisar Seyahat Otobüs Bileti Al
Malatya Medine Turizm Otobüs Bileti Al
kez okunmuş.

YORUMLAR

MedyaSinerji