- Hoşgeldiniz

Online Bilet Destek – BiletDestek.Com

Sitemizde Toplam 19 Firma, 561 Haber, 112 Sefer ve 444 Şube Bulunuyor.

online otobüs uçak biletleri
ucak bileti aramaotobus bileti arama

Havaş Genel Müdürlük, Havaş Yönetim Kurulu

Ana Sayfa » Haberler » Firmalardan Haberler » Havaş Genel Müdürlük, Havaş Yönetim Kurulu

​​​​​​

Genel Müdür Vekili

Kürşad KOÇAK

Ankara Üniversitesi Jeoloji Mühendisliği Bölümü’nden mezun olan Koçak, sektöre 1996 yılında adım attı. 1997 yılında Havaş’ta göreve başlayan Kürşad Koçak, Havaş’ın İstanbul, Dalaman, Trabzon ve Antalya istasyonlarında yönetici pozisyonlarında görev yaptı. Cyprus Airport Services’de Genel Müdür olarak da görev yapan Koçak, 2009 yılında İşletme Genel Müdür Yardımcısı olarak atandı.

Genel Müdür Yardımcısı – Satış ve Pazarlama

Güçlü BATKIN

TAV Havalimanları Holding bünyesine 2005 yılında katılan Güçlü Batkın, TAV Georgia Genel Sekreterliği, TAV Latvia Ülke Koordinatörlüğü ve Holding’in İş Geliştirme Koordinatörlüğü olmak üzere çeşitli pozisyonlarda görev aldı. Batkın, TAV Havalimanları Holding’e katılmadan önce, önde gelen yerel yatırım bankalarından Global Securities ve PricewaterhouseCoopers gibi çeşitli şirketlerde çalıştı. Maryland Üniversitesi uluslararası ticaret ve pazarlama bölümünden mezun olan Batkın, 2012 yılında tüm ticari faaliyetlerden sorumlu Satış ve Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı olarak HAVAŞ’a katıldı. Güçlü Batkın, aynı zamanda yurtdışı operasyonları ve büyümeden de sorumlu bulunuyor.

Genel Müdür Yardımcısı – Mali İşler

Bülent ÖZÜTÜRK

Hacettepe Üniversitesi İngilizce İşletme Bölümü’nden 1996 yılında mezun oldu. Çalışma hayatına aynı yıl Sermaye Piyasası Kurulu’nda uzman yardımcısı olarak başladı. SPK’dan ayrıldığı 2008 yılına kadar çeşitli kademelerde yöneticilik görevlerinde bulundu. 2008-2010 yılları arasında Havaş’ta Finanstan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı, 2010-2015 yılları arasında ise TAV Havalimanları Holding’de Yatırımlar Koordinatörü olarak çalıştı.

Genel Müdür Yardımcısı – İnsan Kaynakları

Onur KUMTEPE

Lise öğrenimini Eskişehir Anadolu Lisesi’nde tamamladıktan sonra 1999 yılında Anadolu Üniversitesi Eğitim İletişimi ve Planlaması bölümünden mezun oldu. Yüksek Lisans derecesini İnsan Kaynakları alanında 2001 yılında aldı. Üniversite, Lojistik ve Perakende sektörlerindeki deneyimlerinin ardından Onur Kumtepe, 2010 yılında TAV Havalimanları Holding bünyesinde göreve başladı. TAV Holding İnsan Kaynakları Müdürü olan Kumtepe, 2013 tarihinde Havaş Genel Müdürlük İnsan Kaynakları Koordinatörü olarak görev yaptı ve 2014 tarihi itibariyle Havaş İnsan Kaynakları Genel Müdür Yardımcısı olarak atandı.

İçeriği Oyla

THY-Anadolujet İş Başvurusu, THY-Anadolujet İş İlanları, THY Kariyer
Havaş İş Başvurusu, Havaş İş Başvuru Formu
The following two tabs change content below.
BiletDestek; Ziyaretçilerin online otobüs biletlerini ve online uçak biletlerini alırken karşılaşılabilecekleri ve yardım duyacakları bilet destek makaleleri ele almaktadır. Otobüs biletini ve uçak biletini almadan önce, satın alırken ve satın aldıktan sonraki süreçle ilgili yardım içerikli yazıları mevcuttur.
703 kez okunmuş.

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

MedyaSinerji