- Hoşgeldiniz

Online Bilet Destek – BiletDestek.Com

Sitemizde Toplam 19 Firma, 615 Haber, 112 Sefer ve 497 Şube Bulunuyor.

online otobüs uçak biletleri
ucak bileti aramaotobus bileti arama
Online ,otobüs Bileti Al

Atlasglobal Yolcu tipleri ve indirimleri nelerdir?

Ana Sayfa » Haberler » Firmalardan Haberler » Atlasglobal Yolcu tipleri ve indirimleri nelerdir?

Yolcu tipleri ve indirimleri nelerdir?

Yolcu tiplerine göre indirim oranlarımız aşağıdaki gibidir. İç hat ve Ercan uçuşlarında Fırsat sınıflarında (O class), bebek yolcu hariç diğer yolcu tiplerinde yaş indirimi uygulanmamaktadır.  

– Yetişkin yolculara bir indirimimiz bulunmamaktadır.

– Çocuk yolcu; 02-12 yaş arası Çocuk yolcularımıza ise uçuş bedelinin vergiler hariç fiyatı üzerinden %25 lik bir indirim uygulanmaktadır.

– Genç yolcu; 12-24 yaş arası Genç yolcularımıza ise uçuş bedelinin vergiler hariç fiyatı üzerinden %25 lik bir indirim uygulanmaktadır.

– 65 yaş üzeri yolcu; 65 + Üzeri yolcularımıza ise uçuş bedelinin vergiler hariç fiyatı üzerinden %25 lik bir indirim uygulanmaktadır.

– Asker yolcu; Tsk Mensupları’na sadece Ercan çıkışlı uçuşlarda uçuş vergileri indirimli tahsil edilmektedir. Ercan(Kıbrıs) Havalimanlarında asker kimliğinin ibraz edilmesi gerekmektedir. Asker kimliğini ibraz edemeyen yolculardan aradaki ücret farkı tahsil edilmektedir.

– Öğrenci yolcu; Öğrenci kimliği olan yolcularımıza sadece Ercan çıkışlı uçuşlarda uçuş vergileri indirimli tahsil edilmektedir.  Havalimanlarında Öğrenci kimliğinin ibraz edilmesi gerekmektedir. Öğrenci kimliği ibraz edilemeyen yolculardan vergılerın ındırımsız hali tahsil edilmektedir.

– Bebek yolcu; Seyahatin başladığı gün 3 (üç) yaşına erişmemiş (0-2 yaş) yolcular, bebek yolcu olarak kabul edilir. İç hat tek yön uçuşlarımızda bebek ücretlerımız 10 tl ile sabitlendirilmiştir. Ercan uçuşlarında ise vergi hariç bilet üçretinin %10 luk bedeli bilet ücreti olarak tahsil edilmektedir. Süleymaniye ve Erbil uçuşlarında 50.00 usd dir.

Atlasglobal Yolcu tipleri ve indirimleri nelerdir?
5 (100%) 1 vote

Atlasglobal Aktau, Almatı ve Astana uçuşlarında değişiklik, iptal ve iade kuralları nedir?
Atlasglobal Ücretsiz Bagaj Hakkı Kaç Kilogram
1.092 kez okunmuş.

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

MedyaSinerji