- Hoşgeldiniz

Online Bilet Destek – BiletDestek.Com

online otobüs uçak biletleri
ucak bileti aramaotobus bileti arama
Online ,otobüs Bileti Al

Kahta Petrol Turizm Otobüs Bileti Al

Ana Sayfa » Haberler » Firmalardan Haberler » Kahta Petrol Turizm Otobüs Bileti Al

Kahta Petrol Turizm Otobüs Bileti Al

Kendi imkânları içinde var olan,”kendi kendini yaratmak” babında bir ilk olmanın gurur ve onurunu taşıyoruz. Halka hizmet, hakka hizmet parolasıyla yola çıktık ve devam ediyoruz.

Tabî ki; bu yolda desteğimizi halkımızdan alıyoruz.
Bölgesel ve Yöresel çalışmalarımızla, sınırlı sayıda otobüslerimizle yaptığımız seyahatlerle insanımıza sevgi taşıyoruz. Yöresel anlamda bakıldığında kendi yöresel ve folklorik yapıya sahip çıkan turizm şirketi bakımından da bir ilki yaşıyoruz. Otobüslerimizin üzerinde Adıyaman’ımızı ve dünyanın sekizinci harikası olarak atfedilen Nemrut Dağını tanıtmak için otobüslerimizin üzerine tanıtıcı reklâm afişleri yapıştırdık. Bu yönümüzle bir nevi tarihi ve turistik yerlerimizi tanıtmak üzere kültür elçisi olduk. Goethe’nin dediği gibi “ Tarihini bilmeyen insan günü birlik yaşayan insandır.” Tarihe sahip çıkan bir düşünce ile Kahta Petrol Turizm vardı ve sizlerle var olacaktır.

Genç ve dinamik başkan, halkla ilişkiler ve tanıtım uzmanıyla müşterilerin istek ve taleplerini dikkate alarak hizmet vermeye devam edeceğiz. Yerel anlamda hizmetin kalitesini ve niteliğini artırmak için bir halkla ilişkiler ve tanıtım uzmanımızla, yeniliklerimizle en iyiye ulaşacağımızın inancındayız.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

KAHTA MERKEZ
0416 725 72 39 – 725 51 09
ADIYAMAN
0416 213 84 00 – 213 55 44
İSTANBUL OTOGAR
0212 658 34 02 – 658 27 64
E-MAIL
[email protected]

OTOBÜSLERİ

ŞUBELERİ

Jet Turizm Otobüs Bileti Al
Kanberoğlu Turizm Otobüs Bileti Al
kez okunmuş.

YORUMLAR

MedyaSinerji